Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Pozdrav župljanima i iseljenicima

Dragi župljani župe Grabovica koji čuvate vatru na djedovskom  i očinskom ognjištu. Poštovani iseljenici i svi Vi koji vučete korijen iz župe Grabovice i njenih zaselaka: Bukove Gore, Dobrića, Grabovice, Korita i Zidina i svim posjetiteljima našeg portala, najiskreniji i srdačan pozdrav.

Poznato mi je da sa svojim zavičajem održavate vezu i da u njega rado navraćate a u ljetnom vremenu s radošću u njemu živite. Da bi nostalgija za rodnim krajem bila umanjena a povezanost i zajedništvo pojačani, odlučili smo pokreniti portal koji će donositi stare, lijepe uspomene, koji će pratiti našu sadašnjost i u kojem ćemo donositi  planove i projekte od važnosti za našu budućnost.

 Vjerujem da ćemo s pažnjom i zainteresiranošću pratiti vijesti na  ovom portalu, da ćemo se bratski povezati i raditi za opće dobro ovog kraja i ove župe / radi čega sam, dobrim dijelom, i poslan u župu Grabovicu/.

Pozivamo Vas na suradnju !  Šaljite nam interesantne i lijepe fotografije iz prošlosti, dobre vijesti iz sadašnjosti, osobne životne uspjehe koje bi objavili da svima nama budu poticajni.

Unaprijed se svima Vama zahvaljujem na suradnji i pomoći.

 

                                                                             Don Blaž Ivanda, župnik

 

Toogle Left