Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Pokretanje web stranice

Dolaskom novoga župnika, mnogo toga se predložilo, i na mnogo toga se i pristalo. Tako se predložila  i  ideja o stvaranju web stranice župe Grabovica. U današnje vrijeme, internet je glavni medij za saznati nove vijesti iz bilo kojega područja, dijela svijeta. Naš lijepi kraj već je  od davnina zahvatio trend iseljavanja, nažalost,  on je i danas itekako prisutan. Mnogi nisu u svome rodnom mjestu. Čovjek je emocionalno biće, osjećaji se vežu za lijepe događaje, mjesta odakle jesmo i tamo gdje pripadamo, gdje nas srce vuče. Živimo užurbanim životima, posao nam postaje prioritet, nemamo vremena posjećivati svoj rodni kraj te drage ljude. Ideja o web stranici svakako je bila potrebna. Osim ovih potrebnih razloga, i domaćem pučanstvu se svidjela ova ideja, te su je svi jednoglasno usvojili. Svi su pozvani na nesebično sudjelovanje, posebno oni koji vole ovaj dio posla, tako su i naši članovi pristali sudjelovati. Bili su pozvani i naravno, odazvali su se. Don Blaž Ivanda, pozvao je župljane različitih zanimanja, vezanih prije svega uz društveni rad i zalaganje u tom području, a naglašavamo, pozvani su i svi drugi uz dobru volju, svakako. Don Ante Ivančić, don Luka Mamić, don Ilija Drmić, profesor Njemačkog jezika – Mate Gadža, profesor povijesti – Ivan Ivančić, profesorica Religijske pedagogije i katehetike – Kaja Beljan, profesorica Hrvatskog jezika i književnosti Ljubica Ivančić su naši odgovorni  suradnici i uređivači. Bez poznavatelja informatike i računalstva, sigurno ne bismo mogli. Za sve upute i izradu te dodatni trud i zalaganje sa ovoga područja, zaslužna su braća Mihael-Tomislav i Martin Kovač. Svi početni članovi osnovane stranice izrazili su iznimna zadovoljstva i sreću za ovakvu vrstu doprinosa župi te obećali daljnji rad koji će biti zanimljiv i koristan svima koji budu pratili i čitali stranicu župe.  Pozdravljamo sve što je korisno za društveni napredak i dobro svih nas, stoga ispunjavajmo stranicu različitim događajima, zanimljivim vijestima te svim onim što se događa u našoj župi, a Vi čitatelji svakako uživajte.

 

                                                                                                           Uredništvo

 

Toogle Left