Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Ivanovo zadovoljstvo i radost

Danas, 24. listopada 2016. god. gradilište u Dobrićima,  na kući Ivana Ćurića, nakon jedne stanke je živahno i radno. Već je podignuta drvena konstrukcija krovišta, a na njoj ponosno stoji zastava hrvatskog naroda, šaluju se simsovi i danas se nalijeva beton na simsove, serklaže i na trotoar oko kuće.
Izvođač radova u slijedeća dva, tri dana namjerava postaviti  dasku, po njoj hidro izolaciju, postaviti letve i pokriti kuću, nakon čega će uslijediti limarski radovi.
Upravo je dovezena  blok cigla širine 8 cm za pregrade i za unutarnje  oblaganje  svih vanjskih zidova, kako bi se dobile ravne plohe i kako bi se postavila izolacija da se izbjegne vlaga  u unutarnjim zidovima.
Tu je i vodoinstalater koji  razbija beton i radi izvode iz prostora gdje će biti sanitarni čvor.
Ovo što se radi i kako se radi izgleda više nego dobro, otuda i Ivanovo zadovoljstvo i radost.

Toogle Left