Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Počela je obnova kuće Ivana Ćurića

U subotu 24. rujna 2016. god. otpočela je obnova obiteljske kuće Ivana Ćurića. Da napomenemo, da je tu kuću, prije nekoliko godina za obitelj Ćurić u kojoj su djeca s posebnim potrebama, kupilo “Eco - selo Grabovica”.
Mnogi su se obradovali kada je započela ova obnova, jer opće je mnijenje da je uistinu potrebno pomoći ovoj obitelji, da dođe do stambenog prostora koji je u skladu s današnjim vremenom.  Bili smo na gradilištu i vidjeli da posao dobro napreduje, skinuto je krovište, poravnati zidovi i pripremljeni za  podizanje, te za izlijevanje cerklaža, sve je pripravljeno za izlijevanje prve ploče. Nabavljen je najveći dio građevinskog materijala koji je potreban za obnovu kuće.
I dalje ćemo pratiti i izvještavati o tijeku započetih radova na obnovi kuće Ivana Ćurića.

Toogle Left