Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Konačan izgled obnovljene crkve

Iako je glavnina poslova oko obnove župne crkve , sv Ante u Grabovici, što se tiče eksterijera i interijera završena, ostalo je još nešto sitnijih poslova da se dovrše, kako bi se moglo reći da je obnova u potpunosti završena. Uskoro, to jest ovih dana, bit će isporučena ispovjedaonica za crkvu te sjedalice za svećenike i ministrante u prezbiteriju crkve.
Ostali smo Vam dužni, a nebi  smo htjeli uskratiti  vam zadovoljstvo,  da se putem ovog medija upoznate s konačnim izgledom unutrašnjosti naše crkve. Zato vam donosimo nekolicinu zanimljivih fotografija koje iz raznih kutova oslikavaju ambijent  i izgled obnovljene crkve.

Ovih dana započeli su radovi na ulaznim stepenicama u crkvu. Na tom glavnom stepeništu bit će ugrađena rampa za kolica da i ljudi s posebnim potrebama imaju omogućen pristup u našu crkvu.

Četiri  mjeseca bilo nam je potrebno da izvedemo i iznesemo planiranu obnovu naše crkve, izvana i iznutra, što je zadovoljavajuće vrijeme za ovako obiman i kompleksan posao.
Sada se okrećemo prema slijedećem projektu a to je priprema dokumentacije  /projekta/ župne kuće i osiguranje financijske konstrukcije za radove na župskoj kući.

Toogle Left