Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Ljeto je već davno počelo

Ljeto je već davno počelo, mogli bismo reći s obzirom na visoke dnevne temperature te svakako na sunčano vrijeme. Ljetno vrijeme nosi i različite događaje, u našoj župi a i u okolici. Nama župljanima, svakako je bio jedan od značajnijih dana blagdan sv. Ante koji je prošao baš onako kako su mnogi željeli, ponajprije u radosti i dobroj volji. Uskoro će biti zanimljivo i u obližnjem Duhovnom centru, samostanu sv. Ilije čiji blagdan slavimo 20. srpnja. Ne sumnjamo da će, kao i svake godine u velikom broju biti posjećeno ovo mjestu, kako na misama trodnevnicama tako i na samoj svečanoj misi. Kršćanski puk voli ovoga sveca, zaštitnika države Bosne i Hercegovine. Ovih dana u tijeku su i mise devetnice u tomislavgradskoj bazilici uoči sv. Nikole Tavelića, također svetkovina koja okuplja sve okolne župe a i šire, posebno je svečano ove godine, godine milosrđa. Kulturni program je svakako bogat, svatko može nešto pronaći i uzdignuti se u tom području uz zabavu.

Župljani željno iščekuju novi pogled na interijer župne crkve, koji već sada mnogo obećava. Primjećujemo i dolazak naših župljana koji su odselili, dolaze na svoje godišnje odmore, žele uživati u svome rodnom kraju. Svakako je to najljepši dio godine, svi i zajedno.   Želimo Vam Ugodno ljeto uz Božji blagoslov i sreću....

 

Lj. Ivančić

Toogle Left