Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Trodnevnice uoči blagdana sv. Ante Padovanskog

Danas započinju mise trodnevnice uoči blagdana sv. Ante Padovanskoga, župnoga patrona.  Tijekom naredna tri dana, misna slavlja započinju u 18:00 h a od 17:30 h, prije svete Mise bit će prilika i za svetu ispovijed. Mise će predvoditi svećenici sa Duhovnog centra Karmel sv. Ilije te don. Ante Ivančić. Zbor će svakako sudjelovati na Misama   kroz ovo trodnevlje. U nedjelju, nakon Mise u sklopu naše trodnevnice prigodni program se nastavlja u Eco selu Grabovica. Mladi iz Frame Tomislavgrad izvode predstavu, komediju aktualnih tema i događaja „ Burek bez mesa“ autorice Ljube Đikić. Predstava će započeti u 19:30 h i bilo bi lijepo doći u što većem broju, nasmijati se, zabaviti i svakako podržati naše mlade glumce te uopće kulturu u našemu malom mjestu.  Ne smijemo zaboraviti i događaje u Duhovnom centru Karmel sv. Ilije, dane čipkarstva te prigodni program u subotu u 19:00 h. Ovaj vikend je bogat sadržajima, dođite svi i  s kojom god namjerom došli, lijepo će Vam biti !

 Lj. Ivančić

Toogle Left