Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Sretan imendan don Blaž

Nakon jednomjesečne stanke,ponovo su se okupili članovi župnog zbora sv Venancije.
Ponovno okupljanje iskoristili smo da svi zajedno proslavimo imendan našeg župnika!Iznenadili smo ga tortom i prigodnim poklonom. Zaslužio je on i puno više,al tim činom smo htjeli pokazati koliko smo zahvalni našem župniku za sve sto čini za nas i našu župu.
Ni mi nismo ostali praznih ruku,kao i uvijek do sada sjetio se i on nas pa nam je sa svoga putovanja iz Zagreba donio male krunice na prstenu.
Budimo zahvalni dragom Bogu sto nam je u svojoj providnost dao župnika kakav je don Blaž. Neka ga njegov nebeski zaštitnik sv Blaž zagovara i čuva,neka ga svojim zagovorom podrži u mudrosti,zdravlju i strpljenju da jos dugo ostane među nama. Da pod njegovim upravljanjem naša župa nastavi cvjetati i da još puno imendana proslavimo s njim!
I ovom prilikom jos jednom,u ime članova župnog zbora i uredništva našega portala želimo najljepše želje povodom imendana!
SRETAN IMENDAN DON BLAŽ!
I. Mamić

Toogle Left