Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Dječji zbor u našoj župi

U našoj župi godinama nije bilo crkvenoga zbora. Dolaskom novog župnika don Blaža Ivande osnovan je veliki zbor u kojem većinom nastupaju žene iz župe. Župnik je i djecu želio potaknuti na druženje i pjevanje, pa je ubrzo osnovan i dječji zbor. Prvi nastup dječjeg zbora bio je za Božić 2015. god. Nastup je trajao pola sata, a dječji predivni glasovi su odzvanjali našom crkvom. Na kraju programa i nastupa zbor je bio nagrađen pljeskom i odobravanjem vjernika naše župe. Nakon toga nastupa djeca su i dalje nastavila pjevati u zboru na svim misnim slavljima. Ponekad se dječji zbor priključi velikom zboru i pjevaju s njima.

Trenutno dječji zbor ima oko deset članova, a to su: Veronika Beljan, Nika Šarić, Matilda Čulo, Anica Šarić, Manuela Kovač, Matea Beljan, Helena Beljan, Lucija Crnković, Marija Mamić, Martina Čulo. Svaki tjedan dječji zbor ima jedan dan probe /petkom/  koji je najpogodniji djeci radi njihovih školskih obveza. Zato bi željeli i očekujemo da se još više djece prijavi i pridruži ovom zboru ne samo radi pjevanja, već radi zajedništva i druženja.

                                                                                                              Jelena Ivančić

 

Toogle Left