Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Ljepotica na Kuštrinu Brdu

Očekivali smo da će grubi građevinski radovi na kapelici Uzašašća Gospodnjeg na Kuštrinu Brdu, već odavno biti završeni, to se ipak dogodilo ovih dana. Trebalo je iščekivati pojedine djelatnike da odrade svoj dio  posla kako bi kapelica u cijelosti bila dovršen.
 Od posljednjeg javljanja na kapelici je urađeno slijedeće: izliveni su betonsko armirani vijenci na kapelici, zatim je izlivena kosa betonska ploča preko koje je postavljena hidro izolacija i letve za pokrovnu ciglu. Limarija na kapelici je postavljena a to je donacija od Ilije Beljana + Stipe koji živi i radi u Ivanić Gradu. Pokrovna kupa je postavljena a preslica za zvono je donacija od izvođača radova. Trenutno se u kapelici razvodi elektro instalacija i  instalacija za razglas koju gratis izvodi i materijal daruje Antić Ćurić +Mate – Vrslić.
Prije mjesec dana naručeni su svi otvori na kapelici a to znači da bi uskoro trebali biti gotovi i ugrađeni. Evo nekoliko fotografija koje govore o dovršenim radovima na kapelici.

Toogle Left