Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Radovi na kapelici su uznapredovali

Usprkos nepovoljnim vremenskim uvjetima, kišnom vremenu pa i hladnoći, radovi na novoj kapelici na Kuštrinu Brdu su dobrano uznapredovali te tako ova građevina, svakim danom, dobiva sve očitije obrise sakralnog prostora. Izvođači radova se trude uhvatiti svaki povoljan trenutak i dan kako bi se što više i što prije došlo došlo do željenog cilja.
Temelji i mrtva ploča su završeni kao i zidovi objekta, uslijedit će šalovanje  cerklaža i kose betonske ploče na objektu.
Evo nekoliko fotografija o do sada izvedenim radovima na kapelici.

Toogle Left