Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Nastaje vrijeme građenja

Prije nekoliko dana kapelica Uzašašća Gospodnjega na Kuštrinu Brdu uklonjena je sa centralnoga mjesta na groblju, kako bi na tome mjestu iznikla nova kapelica – mrtvačnica koja će također biti posvećena Gospodnjem Uzašašću na nebo. Na lijepo poravnatom terenu, danas 8.svibnja 2019. god. izliveni su temelji novog objekta koji će imati oblik položenog križa.
Donosimo vam slike uklanjanja starog objekta i izlijevanje temelja za novi objekt, nakon čega odmah slijedi salijevanje mrtve ploče za buduću crkvicu.  

Toogle Left