Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Božićna čestitka

Mnoge zatvorene kuće su se otvorile, utrnule peći su se razgorile i  dimnjaci su progovorili, još ovdje topline i mjesta za djecu ima, koja se raziđoše po svijetu tražeći boljitak sebi i svojima. Dobra su došla ali zadovoljstva još nema, nostalgija razdire i vuče i kao da čujem glas, nema meni do doma moga, doma očinskoga. Tako rado bi se poput Josipa i Marije vratio u svoj Betlehem da tu nađem zadovoljstvo, spokoj i mir duši svojoj.
Svima Vama raseljenima i svima u župi prisutnima želimo: „ u tijelu zdravlje, u duši mir, u mislima radost, u srcu mladost, a u radu uspjeh, puno sreće i lijepih snova neka Vam donese Božić i godina Nova“!

                                                                                Župnik i uredništvo portala

Toogle Left