Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Proširenje groblja u Bukovoj Gori

U organizaciji Udruge „Bukova Gora“ dana 17. lipnja 2018. godine na groblju u Bukovoj Gori održan je sastanak s osobama koje su zainteresirane za izgradnju grobnica.

Na satanku je dogovoren način izgradnje grobnica, kao i da se do 1.srpnja 2018. godine prikupe zatvorene ponude od zainteresiranih izvođača radova, sukladno planu izgradnje grobnica, za kada je zakazan novi sastanak i otvaranje istih.

Od četiri(4) pristigle ponude odabrana je najpovoljnija, koja je pristigla od gospodina Filipa Čulo – Pilića i Bože Radoša. Zajednička ponuda navedenih izvođača urađena je sukladno planiranim radovima navedenim u  planu te iznosi:  

 • Grobnica sa četiri(4) ležaja 3.450,00 KM ili 1.780,00 €
 • Grobnica sa šest(6) ležaja 4.800,00 KM ili 2.480,00 €

U ponudi je naveden početak radova 15.7.2018. g. i krajnji rok završetka do 15.10.2018. g.

Izgrađena je 21 grobnica (2 sa 6 ležaja te ostale sa 4 ležaja).

Plan izgradnje grobnica i tijek radova možete pogledati u priloženim slikama.

Napominjemo da su sukladno ranijim dogovorima svi zainteresirani za izgradnju grobnica bili obavezni financijski (500,00 KM) sudjelovati u sufinanciranju proširenja i uređenja groblja a koje je realizirano u proteklom periodu.

Po završetku radova na izgradnji planiranog broja grobnica pristupilo se radovima na pripremi za asfaltiranje  staze kroz groblje i pristupnom putu groblju s istočne strane. Navedene radove, pripreme i asfaltiranja financira općina Tomislavgrad, a izvođač radova je firma „Livno putovi“  iz Livna.

Radovi bi trebali biti završeni do kraja godine ako vrijeme posluži.

U narednom periodu planiramo realizirati sljedeće projekte:

 • Uređenje interijera crkve
 • Izgradnja mrtvačnice

Naravno projekti će biti realizirani sukladno mogućnostima.

Toogle Left