Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Završi ljetni period ...

Dugo nismo pisali na našoj stranici, srdačno Vas pozdravljamo.  Ljetni odmor uzeo je maha, osim što smo odmarali od svakojakih godišnjih obveza, svakako smo bili i dobri domaćini našoj dragoj rodbini i prijateljima iz susjednih zemalja. U župi je bilo dosta živo, počevši od obilježavanja svetkovina, naravno , uobičajenih nedjeljnih misa , čestih vjenčanja ... sve navedeno, doprinijelo je toj istoj živosti. Župni zbor je posebno bio aktivan tijekom ljeta , nastupajući na već spomenutim vjenčanjima, što je iznimno lijepo i svakako vrijedno spomena.
Kraj je kolovoza, bliži se početak školske i vjeronaučne godine .. naši najmlađi svakako moraju brzo početi biti ozbiljni i vratiti se svojoj svakodnevnici, kao i mi stariji i odgovorniji ...
Uz poseban blagoslov, nadamo se sreći te uspješnom radu i zalaganju, kako u župi tako i na ostalim životnim područjima ...

Lj. Ivančić

Toogle Left