Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Samo od Boga možeš dobiti pravu ljubav

Uistinu je tako! Uistinu i doista!
Vjerojatno smo se upravo sada sjetili jednog razočarenja u ovozemaljsko, u čovjeka kojemu smo vjerovali i u vjerovanju da možemo sami.  Na samom početku životnog puta, Bog nas je pustio iz svojega dlana i spustio nas na zemlju, odmah se očitovala velika ljubav. Imali smo i imamo pravo izbora, imamo svoj razum ali imamo i dušu i duh koji nas vodi, bez kojega ovo tijelo ne bi spoznalo ono snažnije, emotivnije. Ljubav je najvažnija, na kraju ipak ona ostaje. Ona pobjeđuje. Bog ju je učinio velikom, tako je nazvao svoju veliku brigu i dužnost prema čovjeku. Sjetimo se ljubavi koja nikada ne prestaje i onda kada mislimo da je nema, tada je još i najveća. Uvijek i stalno smo ljubljeni. Bog isijava i šalje svoje zrake kroz svakoga tko je dobronamjeran i dobar. Nemojmo je nijekati, skrivati. Bože, uvijek nas ljubi tolikom mjerom i to će biti naš spas i naša sreća....
Lj. Ivančić

Toogle Left