Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Zahvalni na svemu

Zahvaliti znači mnogo. Osjećati dužnost, posebnu vrstu emocije, biti svjestan koliko je netko nesebično učinio mnogo za tebe. U životu, svakodnevno, trebamo imati i posjedovati ovu moćnu i magičnu riječ- hvala! Ukoliko ju ne upotrebljavamo, pripadamo nekulturnoj skupini i ne zavrjeđujemo ničiju pozornost niti vrijeme, a vjerujem da ne postoji netko sam, netko tko može sve sam. Pored svojih bližih, najbližih, nesebično primamo blagoslove, Božju ruku, pomoć, praštanje, ljubav, pa i kušnje, bolesti, nepravdu, izdaju, istinu..... Sve primamo i za sve moramo biti zahvalni. Za sve navedeno! Kako bismo mogli cijeniti sebe , druge oko sebe , lijepe stvari i trenutke , kako bi nam Bog bio još milosrdniji , zahvalimo! I onda kada je najteže, onda kada je najljepše, zahvalimo! Zahvaljivanje mora postati sastavni dio svakodnevnice, jer, mnogo je sitnica, a tako značajnih.
Želimo živjeti idealnim životom u idealnom svijetu , stvorimo ga uzdajući se u Božju providnost, zahvalimo na svemu i uživajmo u ljepoti , smiraju a i u uzburkanom moru života , brodu koji treba veliko i temeljno sidro! Zahvalimo...

Lj.Ivančić

Toogle Left