Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Proslava sv.Marka

Danas, kao i svake godine, 24. travnja, slavimo spomendan sv. Marka evanđelista. Danas je započelo blagoslivljanje polja, već  tradicionalno u našoj župi. Gromila , najstarije groblje koje se nalazi iznad Eco sela, uz najljepše moguće vrijeme i još ljepšu i divniju proljetnu prirodu ugosti svoje župljane.  Svetu Misu je predvodio župnik don Blaž Ivanda. Čuli smo o Markovom poslanju na zemlji , o mučeničkoj njegovoj smrti te o raznim duhovnim primjerima vezanim za što bolji vjerski život. Primili smo blagoslov i krenuli sretno svojim kućama. Od sv. Marka tražimo milost te zagovor kod dragoga Boga... Svima koji nose ovo lijepo ime čestitamo imendan!

Lj.Ivančić

Toogle Left