Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Što je obećano to je i ispunjeno

Svako dobro djelo dostojno je naše hvale i zahvale. Takvo dobro djelo učinjeno je u župi Grabovici. Majstori, na radu u inozemstvu, obećali su da će oni u vrijeme praznika ožbukati novu župnu kuću iznutra. Uz pomoć voljnih i spremnih pomagača i poslužitelja iz mjesta uspjeli su u kratkom vremenu uraditi veliki posao. Kod mnogih ljudi zaslužili su pohvalu i priznanje za  svoj čin privrženosti i ljubavi prema svojoj župnoj zajednici. I župnik je na nedjeljnoj svetoj misi svima njima ali i onima koji su ih podržali svojim čašćenjem, bilo pićem ili jelom, najiskrenije zahvalio.
Ožbukano je  540 m2 zidova i 270 m2 plafona. Radilo se zauzeto, vješto, spretno, u tišini, uigrano, koordinirano, jednom riječju profesionalno, zbog toga i ne čudi da je toliki posao urađen za kratko vrijeme. Osim svoga rada, vremena i truda u posao su unijeli i svoj alat i svoje mašine a sve to gratis, rekli bi smo na veću slavu Božju.
Zato i na ovaj način, preko portala, i javno, u svoje ime i u ime župljana župe Grabovice zahvaljujemo,
Anti, Nikoli, Slavku, Luki, Peri, Ivi, Ići, Peri, Anti i Stipi.

Toogle Left