Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

U posjeti Centru „Nova Nada“

Članovi Udruge Sv.Vinka Paulskog, iz Grabovice su u ovo predbožićno vrijeme posjetili štićenike Centra „Nova Nada“ u Kovačima.
Djelatnici i njihovi štićenici srdačno su nas dočekali. Nakon kratkog upoznavanja i zajedničkog objeda, razveselili smo ih prigodnim poklonima te smo druženje  nastavili u dobrom raspoloženju. Neki štićenici su nam priredili pravi mali koncert pjevajući nam njihove najdraže pjesme.
Zaista smo sa njima proveli jedno prekrasno prijepodne.
Zahvalni smo Dragom Bogu i Njegovoj Providnosti što smo imali privilegiju susresti i priliku obradovati ta Njegova Prekrasna stvorenja, koja fizički imaju poteškoća al zaista nemaju poteškoća radovati se, smijati i voljeti.
Dragom Bogu hvala i slava!

Toogle Left