Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Na dobro Vam došao Badnji dan!

Stari je pozdrav koji ćemo često čuti tijekom današnjeg dana. Vraća nas u ne tako davna, no svakako lijepa i mnogo opuštenija vremena. Tradicija je nešto što ostavlja mnoge tragove i utjecaje ...možda ne toliko, no svakako je prisutna. Svatko će danas ukrasiti božićno drvce, unijeti slamicu, badnjake, ukrasiti pšenicu, skuhati slastice... moliti zajedničke molitve, pjevati božićne pjesme...

Sve to utječe na naše raspoloženje. Ta Isus dolazi i donosi mir i radost, a mi se trudimo tu istu radost stvoriti, pronaći, uživati i spremno Ga dočekati. Vjerujemo da ćemo svi, u noći koja je pred nama poći na Polnoćku, i na taj divan, tradicionalni način, dočekati Isusa i primiti ga čista i spremna srca.

Sutrašnjim danom, uz mnoge čestitke, svakako, uživajući u radosti i lijepim željama, počinje vrijeme veselja, ljubavi te bliskosti. Ljubimo, volimo, molimo i darujmo ono najljepše u ovom najljepšem dijelu godine...... Na dobro Vam došao Badnji dan i sutrašnji Božić!!

 

Lj. Ivančić

Toogle Left