Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Proslavili smo Svetu Ceciliju...

22.studenog, na sami spomendan svete Cecilije, poznate kao zaštitinice glazbenika, pjesnika i svih onih koji su ljubitelji ove vrste umjetnosti, naš zbor obilježio je taj dan na znakovit način. Održana je Sveta Misa sa prigodnim riječima te dijelovima iz svetičina života. Vjerujem da su svi zapamtili o legendama iz Cecilijinog života a isto tako da ju je lako prepoznati na slikama jer se uvijek pojavljuje sa nekim glazbenim instrumentom...

U Dobrom raspoloženju, zbor je nastavio druženje uz prigodni domjenak. Pjesmi i druženju nije bilo kraja, ugodno i veselo raspoloženje je trajalo, što možete vidjeti i na priloženim fotografijama. Sveta Cecilija sigurno bdije nad nama, a mi ju molimo za dugovječnost našeg zbora i naravno njegovog zborovođe. Živi, veseli i raspjevani uvijek bili....!

Toogle Left