Toogle Left
 • kapelica1.JPG
 • kapelica2.JPG
 • kapelica3.JPG
 • kapelica4.JPG
 • kapelica5.JPG
 • kapelica6.JPG
 • kapelica7.JPG
 • kapelica8.JPG
 • kapelica9.JPG
 • kapelica91.JPG
 • kapelica92.JPG
 • kapelica93.JPG
 • kapelica94.JPG
 • kapelica95.JPG

Vječno će promatrati lice Božje...

Na Dušni dan, sjećamo se svih naših pokojnika, onih koji su bili dijelom naših ovozemaljskih života. Hodili su kao i mi , ali su nas pretekli na putu za vječnost. Duše su nastavile svoje putovanje, vjerujemo da im je dragi Bog bio milostiv te ih primio u svoje okrilje. Često dođemo u kušnju s pitanjima o postojanju drugoga života, nakon ovoga. Često nam se odgovori pozitivnim odgovorom na to veliko pitanje, svakim danom jer Bog ne želi ostati tajnim i misterioznim bićem, On se želi očitovati, želi se proslaviti, želi pomoći i On Te voli. Naša duša traži spokoj, želi se spasiti, a gdje se to može bolje odmoriti već u najsigurnijem zagrljaju... svi sanjamo o baš tom velikom susretu... Vjerujemo da su naši najbliži upravo na tom mjestu,,,čekaju nas, svoje najbliže, gdje ćemo zajedno vječno promatrati najljepše lice...

Neka im je vječna slava i pokoj!

Lj. Ivančić

Toogle Left