Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Nastavljaju se radovi

Kada je započela izgradnja nove župne kuće u Grabovici, a nije tome davno, bilo je to u četvrtom mjesecu ove godine. Da nam je tada netko rekao, da će u ovoj tekućoj godini kuća biti pokrivena, bili bi jako zadovoljni i smatrali to velikim dostignućem.
Danas kada smo to dostigli, željeli bi i više toga u ovoj godini dovršiti, kako bi na proljeće što manje poslova ostalo.
Postižemo to radi dobrog opredjeljenja da iskoristimo sve što je dobro i vrijedno sa starog objekta. Nije mala stavka i ušteda kada se iskoriste svi PVC otvori, vrata i prozori, koji su kvalitetni i dobro izgledaju na ovom objektu.

Kada se dobije i mala donacija čovjek bude zadovoljan i sretan, jer osjeti da nije sam na zadatku. U ovoj izgradnji, velik je broj onih koji daju mnogo, tako mi ljudi vidimo i vrednujemo, a Bog sami zna da i oni najmanji darovi prednjim mogu biti najveći. Zato svima zahvalnost i molitva da Bog na svaki dar uzvrati svojim dobročinstvima i blagoslovom.
Ipak, valja istaknuti jedan primjer brige, darežljivosti i zauzetosti kod izgradnje ove župne kuće. Pere Gadža – Varivodić sam se potrudio i iz Švicarske nabavio najkvalitetniju i najbolju ljepenku sa pijeskom koju je sam i ugradio te tako izolirao sve balkone, garažu i temelje kuće

Nadam se da ovo nisu posljednji radovi, u ovoj godini, na novoj župnoj kući.

Toogle Left