Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

I ovo je znak prepoznatljivosti

Eco selo – selo već uspješne sadašnjosti te blistave nadolazeće budućnosti smješteno je u župi Grabovica.

Naša župa, nadaleko poznata po prirodnim ljepotama, u zadnje vrijeme, zadnjih godina, uljepšala se još jednom ljepotom, Eco selom.

Građeno je dvanaest godina i još uvijek možemo primijetiti radove i nadograđivanja, još se ostvaruju zamišljene ideje. Poznato nam je da je počelo sa radom već prije tri godine te se u kratkom radnom vijeku može pohvaliti dobrim poslovanjem te odazivom posjetitelja. Lokacija već dobro poznata privlači posjetitelje, a Grabovica, selo uz Buško jezero, kraj je bogate prošlosti. Sve što se može vidjeti, na čovjeka djeluje samo pozitivno, cijela struktura velikoga projekta ima svoju funkciju. Mnogi nisu imali priliku vidjeti što se to gradi, kako bi trebalo izgledati, a mi donosimo malu motivaciju za korisni turistički posjet.

Životinje, smještene u svoje 'odaje', njih oko 250, prekrasna sjenica, bunar, građevina građena u austro – ugarskom stilu namijenjena za prekrasne apartmane, restoran sa velikom krušnom peći i drvenom terasom koja podsjeća na našu dragu Slavoniju, jer se svi moraju ugodno osjećati stoga je i pluralizam stilova bio neizbježan. Na samoj sredini, nalazi se prostrani svadbeni salon, najluksuznijeg tipa ovih prostora. Budući mladenci već imaju zakazane datume svojih zabava. Uz svadbeni salon, nalazi se i 'amfiteatar' koji svakako služi za različita kulturna događanja. U podnožju Eco sela nalazi se umjetno jezerce, pastrve i šarani plivaju, a gosti uz takav prizor osjećaju ugodnost, relaksaciju… Pogledom prema 'gore' vidjet ćete Gromilu- najstarije groblje u ovome kraju, a pokraj Gromile naoko zanimljivi, već opjevani, drevni hrastovi. Cijeli sadržaj izdvaja Eco selo kao mjesto po kojem će se sama župa a i šire prepoznati i svakako predstaviti u najboljem svijetlu. Sretni smo što postajemo turističko mjesto, župa bogate prošlosti, zanimljivih podataka te svakako u nadi i pozitivne budućnosti.

Ljubica Ivančić

 

http://www.ecoselograbovica.com/hr/

 

Toogle Left