Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Marijo, majko, moli za nas!

Marijo, doista si velika! Gospe naša, zagovornice naša, utjeho i nado naša! Naša si majka,i čuvaš nas  u svojem velikom zagrljaju, pod svojim plaštem sigurnosti. Bdiješ nad svojom djecom, milim pogledom otklanjaš sve zlo, sve što nas plaši i daje nam nesigurnost i brigu. Ima li ijedna majka ovoliko razumijevanja za svoje dijete kao ti za mene? Da mi svaki put oprostiš i pomogneš ići dalje, bez obzira na moje mane i greške koje uzastopno pravim....

Tako sam malen pred tvojim pogledom i pred tvojim zagrljajem. Bude mi žao, i ti to majko prepoznaš. Svako srce ima svoju priču, svako srce osjeća, kuca, živi, kaje se i popravlja, majko, ti sve vidiš i prepoznaješ. Velika si jer si svakodnevno sa nama, daješ nam vidjljive znakove svojega prisustva u koje moramo vjerovati. Uslišavaš čak i nemoguće, Tvojoj milosti nema kraja.... O kako te volimo! Budi uvijek uz nas.... štiti nas i pazi, ta djeca teško mogu bez majke. Velika naša Gospe, čuvaj nas, blagoslovi i pomozi u svakom našem danu, svakome životnom  trenutku...

 

Ljubica Ivančić

Toogle Left