Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Ususret blagdanu svetog Ante

Današnjim danom, u našoj župi započinju mise trodnevnice uoči same svetkovine te blagdana velikog i dragog nam sveca. U narodu je poznato veliko štovanje svetog Ante te utjecanje u mnogim životnim potrebama. Ako ti loše krene, ako si nešto izgubio i želiš ga vratiti, boriš se sa teškim periodom, bilo da je bolest u pitanju ili nešto drugo, zazovi svetog Antu i pomoći će. Poznato nam je i njegovo životno, pokorno djelovanje...a pošto smo svjedoci ovog vremena, najpoznatije nam je ipak sadašnje njegovo djelovanje te milost koju nam prosi od Boga. Kažu :  Nema Ga boljega! I doista je najbolji i najdraži naš svetac... U nadi da postoji spas na kraju ovoga životnoga puta, molimo svetoga Antu za taj isti spas i radost za sva dobra na ovoj zemlji.... Sveti Ante, moli i zagovaraj nas kod Boga!

Lj. Ivančić

Toogle Left