Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Groblja govore o našim osjećajima

Proljeće je vrijeme kada je najpogodnije obavljati građevinske radove. Odbor za održavanje groblja u Grabovici odlučio je da se staza u groblju betonira, prethodno je podloga očišćena, zbijena, postavljen je najlon, stavljena je armatura i izliven je beton. Nositelj radova je bila tvrtka „Kesić“ a vrijednost radova procijenjena je na 4.000.- KM. Sredstva su osigurana iz fonda  za održavanje groblja u kojega uplaćuju svi koji imaju grobnice u ovom groblju doprinoseći svake godine po 30,-KM.
Osim ovoga u kapelici koja se nalazi u ovom groblju ponovno je puštena struja koja je bila prethodno isključena a time se  stekla mogućnost da se aktivira razglas koji olakšava bolje i lakše praćenje molitava i posljednjih oproštaja od naših najmilijih.
Gledamo unaprijed i vidimo da ćemo morati još dosta toga uraditi. Imamo mrtvačnicu a nemamo rashladni sustav, imamo kapelicu a nemamo interijer /namještaj / u kapelici, imamo prostorije za sanitarije a one nisu u funkciji jer nema sanitarnih elemenata.
Pozivamo sve ukopnike da savjesnim uplatama godišnje pristojbe omogućimo daljnji  napredak i usavršavanje infrastrukture našega groblja.

 

Toogle Left