Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Veliki tjedan

Pred nama su Veliki dani, dani kada se prisjećamo Kristove muke i njegovih posljednjih ovozemaljskih dana. To su dani kada se čovjek skruši možda više no običnim danima, dani kada razmišljamo o Onome koji nas spasi i dade svoj život zbog našeg otkupljenja. Veliki tjedan počinje nedjeljom Cvjetnicom kada počinje Muka Gospodnja. Ovaj tjedan je poseban za svakoga Kršćanina. Ozbiljnost, sabranost, dobra djela, molitva, promišljanja i suosjećanja prema onima koji prolaze teške životne trenutke poput Krista...  Vjernici obavljaju svoje dužnosti, običaje, posjećujući svete Mise, obrede,  slušajući bogat duhovni, liturgijski, molitveni sadržaj i na taj se način dobro pripremaju  za nadolazeći najveći blagdan Uskrs. Prolazeći kroz ove dane u skrušenju i molitvi , osvrunut ćemo se i prema svemu što je oko nas i u nama te na takav sabran način ući ćemo u milosno, duhovno  čvrsto i pouzdano vrijeme, vrijeme radosti i pobjede nad smrću....

                                     Lj. Ivančić

Toogle Left