Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

TRAŽIM TEBE...

Bože moj, gorljivo te tražim. U mojoj svijesti stanuje mnogo toga. Svaki dan želim nešto novo, svaki dan razmišljam, živim, promatram, uočavam, plačem i smijem se. Mirno prolazim kroz ovaj užurbani svijet, jer mi pomažeš Ti, molitva te dobra djela koja želim stvarati. Nekada sam slab i licemjeran, tada me Ti zaustaviš i ja te opet nađem...

 

Znam da te ne mogu izgubiti, posebno ne u ovim svetim pokornim danima. Često mi je pred očima tvoja krvava, trnova kruna. Ne znam bih li mogao podnijeti što si ti podnio, no ako to bude volja tvoja, trudit ću se strpljivo podnositi. Mogu li biti tih, ponizan i poslušan kao sveti Josip? Ako ne uspijem, znam da ćeš mi pomoći i tada ću te opet naći...

 

Ponovno znam da si tu i da te ne mogu izgubiti. I kada prođe ovo sve, ovozemaljsko, kada budem pred licem tvojim tražeći ono malo razumijevanja za moje velike slabosti, znam da ću te naći... a tada ćeš me primiti u svoj dom i ja ću biti ponovno sretan što sam s tobom... ovako mal i slab a opet sretan ..... 

 Lj.Ivančić

Toogle Left