Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Građevinski materijal dolazi

Foto aparatom sve ćemo dokumentirati i vama prezentirati, kako biste Vi bili dobro informirani što se radi i događa u Vašoj župi i u Vašem zavičaju. Ovih dana došao je prvi šleper s blok ciglom EKOTERM iz Visokoga. Pripremni radovi su u tijeku kako bi glavni radovi mogli otpočeti najkasnije oko 1. travnja ove godine.
Najavljena je radna akcija na koju su pozvani svi koji mogu pomoći. U četvrtak tj. 9. dana ovoga mjeseca pozvane su žene da iz stare kuće sklonimo i iznesemo sitnije i lakše stvari npr. knjige, posuđe i ostalo.
U petak su pozvani muškarci da iz kuće iznesemo teže stvari kao što su radijatori, peći, prozori  i ostalo. U subotu bi se skidala cigla sa krova, drvena krovna konstrukcija, limarija i drugo.
Uskoro će uslijediti i izbor izvođača radova.

 

Toogle Left