Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Božićni ugođaj, proslava tijekom Polnoćke

Već prošle godine, misa Polnoćka je bila mnogo posebnija nego ranije. Božićni duh se spustio i u našu župu, među naše mnogobrojne vjernike.  I u tom duhu, svi su postali jedno, svi sa jednom mišlju, srećom što su u svojem rodnom kraju, te mišlju o malom Isusu koji je sigurno došao do svakoga od nas. Polnoćka ne bi bila posebna bez dječijih dobro uvježbanih glasova, prekrasno i vješto izvedenih skladbi, divnih, razgovijetnih i lijepo pročitanih recitacija, sve za slavlje Kristova rođenja. Djeca su izvela svoju malu priredbicu i podsjetila nas na životne vrijednosti, dovoljno ih je bilo promatrati i k tome im se diviti. Mnoštvo vjernika se okupilo, župni zbor je također upotpunio slavlje, don Blažova propovijed također.. Oni koji su prisustvovali, svakako su uživali i zahvaljujući svemu tome, udomili Krista u svoje srce... Za one koji nisu mogli biti sa nama donosimo fotografije koje vijerno nose prikaz svega.... Još jednom želimo i upućujemo najljepše želje povodom Božića  i blagdana....

Lj. Ivančić

Toogle Left