Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Božić je pred vratima...

Nalazimo se u posljednjem adventskom tjednu. Upalili smo zadnju, četvrtu svijeću, svijeću ljubavi. Ljubav nam je glavni životni pokretač, ako ljubavi nema, ničega nema, nismo potpuni. Ljubav smo iskazivali još i više tijekom predbožićnog vremena, opraštali smo, pomagali smo, molili smo, išli smo na mise Zornice tražeći posebne milosti..... Sve su ovo važne stavke u našim pripremama za Isusov dolazak. Božiji sin, malo djetešce nosi veliku radost ovom svijetu, svojim dolaskom mijenja sve što se mislilo da se ne može promijeniti, osvještava svakoga od nas . Moramo se odazvati, moramo se pokloniti, otvoriti svoje srce i početi  mijenjati  svijet. On sa sobom nosi poniznost, ljubav, sreću, pomoć, utjehu, nadu.  Ovih dana imamo mnogo kulturnih događaja baš ususret Božiću. Osjećamo taj duh, milost koja nadahnjuje mnoge sa umijećem prijenosa milosti s neba... Blagi jutarnji, hladni povjetarac šapuće i donosi lijepe i ugodne misli... Božić je pred vratima, pjesmom Ga dozivam, nek smo sretni i veseli svi, na taj način srca ispunimo mi....

Lj. Ivančić

Toogle Left