Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Konferencija Sv.Ante

Udruga  sv. Vinka Paulskoga  je krovna organizacija koju sačinjavaju konferencije iz pojedinih mjesta  i župa. Naša župna konferencija nosit će naslov “Konferencija Sv. Ante”
Ovih dana u goste su nam došle članice konferencije Svih Svetih iz Livna. Predvođene svojom predsjednicom Javorkom Brkić i članicama č. Sestrom Magdalenom Marić i Brankom Toto.  Cilj našeg susreta bio je da se međusobno upoznamo i izmjenimo iskustva o dosadašnjem djelovanju i radu. Bio je to koristan susret  u kojem smo obogaćeni  novim spoznajama i načinom rada u jednoj velikoj sredini i župi kakva je Livno. Konferencija Svih Svetih iz Livna najstarija je na prostorima Bosne i Hercegovine, slijede je konferencije iz Tasovčića, Čeljeva, Žepča i Grabovice.
Sutra, 24. studenog 2016. god. u Žepču  sve nabrojane konferencije imaju svoj sastanak, a konferenciju Sv. Ante iz Grabovice predstavljat će predsjednica Ivana Čulo i podpredsjednica Renata Gadža.

Toogle Left